Čerpací stanice PHM GOLD – Studená Loučka

Responsive image

 

Součástí čerpací stanice je také moderně vybavený klimatizovaný shop, který svou nabídkou zboží uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prodejní sortiment tvoří nejen potravinářské a motoristické zboží, ale i časopisy, noviny, tabákové výrobky, sluneční brýle, chlazené zboží a široký sortiment dalšího zboží.

V rámci služeb pro motoristy je na naší čerpací stanici k dispozici nabídka rychlého občerstvení formou baget od společnosti Crocodille ČR. Dále si můžete pochutnat na zapékaných sendvičích v italském stylu – Panini. V rámci sortimentu teplých nápojů máme pro Vás nabídku vynikajících káv značky Dallmayr Kaffe nebo výborných čajů od společnosti Dallmayr.

V případě cestování po dálniční síti v ČR a v zahraničí Vám v našem shopu nabízíme možnost zakoupení dálničních známek pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Z motoristického sortimentu v oblasti automobilové chemie a autopříslušenství pro Vás máme v naší nabídce širokou škálu výrobků od společností SHERON, CASTROL, FILSON, MOGUL, VALVOLINE, CARLSON, AERON. V nabídce naší čerpací stanice dále máme stojanový prodej aditiva pro vznětové motory AdBlue.

 

  • Tankovací stojan na AdBlue

Na všech našich čerpacích stanicích je palivo testováno.

Čerpací stanice PHM GOLD Studená Loučka

Mohelnice

789 85 Studená Loučka

Provozní doba: NON-STOP

tel:     +420 583 455 943
mobil:     +420 734 578 893
mobil:     +420 739 204 686

e-mail: csstudenaloucka@csgold.cz

 zde: facebook.com/csgoldstudenaloucka/

 Fotogalerie: