Čerpací stanice PHM GOLD – Neplachovice

Responsive image

 

Součástí čerpací stanice je také moderně vybavený klimatizovaný shop, který svou nabídkou zboží uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prodejní sortiment tvoří nejen potravinářské a motoristické zboží, ale i časopisy, noviny, tabákové výrobky, sluneční brýle, chlazené zboží a široký sortiment dalšího zboží.

V rámci služeb pro motoristy je na naší čerpací stanici k dispozici nabídka rychlého občerstvení formou baget od společnosti Crocodille ČR. Ze sortimentu teplých nápojů pro Vás máme nabídku vynikajících káv značky Dallmayr Kaffe nebo výborných čajů od společnosti Dallmayr a Pickwick.

V případě cestování po dálniční síti v ČR a v zahraničí Vám v našem shopu nabízíme možnost zakoupení dálničních známek pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Z motoristického sortimentu v oblasti automobilové chemie a autopříslušenství pro Vás máme v naší nabídce širokou škálu výrobků od společností SHERON, CASTROL, FILSON, MOGUL, VALVOLINE, CARLSON, AERON. V nabídce naší čerpací stanice dále máme prodej aditiva pro vznětové motory AdBlue a extra lehký topný olej TOLEX.

 

Na všech našich čerpacích stanicích je palivo testováno. 

Čerpací stanice PHM GOLD Neplachovice

Zadky č.p. 23

747 74 Neplachovice

Provozní doba: NON-STOP

tel/fax:     +420 553 663 555
mobil:     +420 602 730 605

e-mail: csneplachovice@csgold.cz

 zde: facebook.com/csgoldneplachovice/

 

Fotogalerie: