Čerpací stanice PHM GOLD – Horní Bečva

Responsive image

 

Čerpací stanice GOLD se nachází v Horní Bečvě na hlavním tahu z Rožnova p.Radhoštěm na hraniční přechod Bumbálka. Nabízí tankování všech druhů PHM včetně LPG. K tomu také příjemné posezení a občerstvení v bistru s nabídkou čerstvého pečiva od společnosti Fornetti jejich výhodou je neuvěřitelná čerstvost zajištěná pečením přímo u nás. Dále si můžete pochutnat na zapékaných sendvičích v italském stylu – Panini.

V nabídce máme také jedinečné medové dorty dle staroarménské rodinné receptury – Marlenku. Ze sortimentu teplých nápojů máme pro Vás nabídku vynikajících káv značky Segafredo a Dallmayr Kaffe a horké čokolády nebo výborných čajů od společnosti Segafredo a Dallmayr.

Pro Vaše ratolesti je součástí naší čerpací stanice také moderně vybavené dětské hřiště.

V případě cestování po dálniční síti v ČR a v zahraničí Vám v našem shopu nabízíme možnost zakoupení dálničních známek pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko. Pro řidiče nákladních automobilů a kamionů nabízíme možnost zakoupení mýta pro silniční síť ČR.

Z motoristického sortimentu v oblasti automobilové chemie a autopříslušenství pro Vás máme v naší nabídce širokou škálu výrobků od společností SHERON, CASTROL, FILSON, MOGUL, VALVOLINE, CARLSON, AERON. V nabídce naší čerpací stanice dále máme prodej propan-butanu v lahvích 2, 10 a 33 kg.

 

Na všech našich čerpacích stanicích je palivo testováno.

Responsive image Responsive image

Čerpací stanice PHM GOLD v Horní Bečvě vyhrála v soutěži PETROL AWARDS cenu „NEJLEPŠÍ ČERPACÍ STANICE ROKU 2011“ 

Responsive image

Čerpací stanice PHM GOLD Horní Bečva

Horní Bečva 436

Provozní doba: NON-STOP

tel.:     +420 571 645 355
tel.:     +420 571 619 310
mobil:     +420 724 095 091

e-mail: cshornibecva@csgold.cz

 zde: facebook.com/csgoldhornibecva

 

Fotogalerie: